Όλα τα Προϊόντα
-
καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων
-
Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων TPU καυτή
-
Καυτά συγκολλητικά φύλλα λειωμένων μετάλλων
-
Υποστηρίζοντας κόλλα μπαλωμάτων κεντητικής
-
Καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων για το υφαντικό ύφασμα
-
Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων της Eva καυτή
-
καυτή κολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων
-
καυτή ταινία κόλλας λειωμένων μετάλλων
-
Καυτός συγκολλητικός Ιστός λειωμένων μετάλλων
-
Καυτή συγκολλητική σκόνη λειωμένων μετάλλων
-
Καυτός συγκολλητικός κόκκος λειωμένων μετάλλων
-
Καυτά φύλλα κόλλας λειωμένων μετάλλων
-
Mr.Sergey AbayevΚαλή υπηρεσία και γρήγορα ναυτιλία. -
Mr.HoqueΚρίνος, είμαι πραγματικά ευχαριστημένος από την ταινία. Καλή ποιότητα με την ανταγωνιστική τιμή. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την ειλικρινή υπηρεσία σας. -
Mr.HernanΚρίνος, έλαβα τα αγαθά σας, είναι πολύ καλός. Και ευχαριστίες για τη συμπαθητική συνεργασία σας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Lily
Τηλεφωνικό νούμερο :
86-15817445470
WhatsApp :
+8615817445470
λέξεις-κλειδιά [ polyester hot melt adhesive ] αγώνας 80 προϊόντα.
Εκτυπώσιμη ταινία μεταφοράς θερμότητας πολυεστέρα
| Χρώμα: | Άσπρος διαφανής γάλακτος |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 1.2±0.02g/cm ³ |
| Πρώτη ύλη: | PES |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων: | 30g/10mic, όρος: ASTMD1238-04 |
| σειρά πλάτους: | 5mm1600mm |
Γαλακτώδης άσπρη 60mic κεντητικής επεξεργασία κόλλας 8-15S μπαλωμάτων υποστηρίζοντας
| Τύπος: | HT03 |
|---|---|
| Δομή: | PES ταινία + έγγραφο απελευθέρωσης |
| Εμφάνιση ταινιών: | Γαλακτώδες λευκό |
| Κύρια πρώτη ύλη: | Κοβάλτιο-πολυεστέρας |
| Υλικό υποστρωμάτων: | Έγγραφο απελευθέρωσης |
Διαφανές θερμοπλαστικό συγκολλητικό 150CM πολυουρεθάνιου πλάτος ταινιών
| Δομή: | Ταινία TPU + Glassine έγγραφο απελευθέρωσης |
|---|---|
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων:: | 5±3g/10min |
| Σημείο λειωμένων μετάλλων: | 115℃ |
| Θερμοκρασία ενεργοποίησης: | 150-170℃ |
| Πάχος (mic): | 100mic |
Υψηλή κόλλα ταινιών κόλλας ταινιών 1.2g/cm3 πολυουρεθάνιου ελαστικότητας θερμοπλαστική
| Πρώτη ύλη: | Πολυουρεθάνιο (TPU) |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων:: | 20±2g/10min (όρος: ASTMD1238-04) |
| Σημείο λειωμένων μετάλλων: | 120℃ |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία: | 160-190℃ |
Ο αθλητισμός φορά γάντια στη θερμική συνδέοντας ταινία 0.15mm 0.18mm θερμοπλαστική συγκολλητική ταινία
| Τύπος προϊόντων: | Άλλος |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Άτομα κυνηγών |
| Υλικά: | PES |
| Υλικό υποστρωμάτων: | Έγγραφο απελευθέρωσης |
| Θερμοκρασία επεξεργασίας (℃): | 140-160 |
Γαλακτώδης διαφανής αντίσταση συγκολλητική πλαστική ταινία δοκιμής TPU 24 ωρών χαμηλή και υψηλής θερμοκρασίας κυκλική για την τηλεφωνική περίπτωση
| Δομή: | TPU + Glassine έγγραφο απελευθέρωσης |
|---|---|
| Χρώμα: | γαλακτώδης διαφανής |
| Αναλογία: | 1.18±0.02g/cm ³ |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων:: | 25±5g/10min (όρος: ASTMD1238-04) |
| Σημείο λειωμένων μετάλλων: | 90℃ |
Θερμική συνδέοντας ταινία 0.05mm0.2mm πολυεστέρα
| Elongation: | ≥150% |
|---|---|
| Length: | 50m-1000m |
| Application: | Widely Used In Packaging, Printing, Decoration And Other Industries |
| Thickness: | 0.05mm-0.2mm |
| Adhesion: | 3-4N/25mm |
Θερμική συνδέοντας ταινία με Printability ναι 34N/25mm την προσκόλληση για την ευρέως χρησιμοποιημένη συσκευασία
| Tensile Strength: | ≥25N/25mm |
|---|---|
| Width: | 50mm-1600mm |
| Length: | 50m-1000m |
| Heat Resistance: | 80℃ |
| Adhesion: | 3-4N/25mm |
1000m/ Ρόλων θερμοπλαστική ταινία 1280mm μεταφοράς θερμότητας ταινιών εκτυπώσιμη πλάτος
| Χρώμα: | Άσπρος |
|---|---|
| Υλικό: | PES |
| Πυκνότητα: | 1.2±0.02g/cm ³ |
| σημείο τήξης (°C): | 110℃ |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων: | 30 (γ το 10mic@160 ℃) |
Διαφανής σκληρότητα ROHS ταινιών 82A πολυουρεθάνιου θερμοπλαστική
| Υλικό: | TPU |
|---|---|
| Σημείο λειωμένων μετάλλων: | 115℃ |
| Αναλογία: | 1.2±0.02g/cm ³ |
| Θερμοκρασία ενεργοποίησης: | 150-170℃ |
| Σκληρότητα: | 82±2 (ακτή Α) |

