Όλα τα Προϊόντα
-
καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων
-
Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων TPU καυτή
-
Καυτά συγκολλητικά φύλλα λειωμένων μετάλλων
-
Υποστηρίζοντας κόλλα μπαλωμάτων κεντητικής
-
Καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων για το υφαντικό ύφασμα
-
Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων της Eva καυτή
-
καυτή κολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων
-
καυτή ταινία κόλλας λειωμένων μετάλλων
-
Καυτός συγκολλητικός Ιστός λειωμένων μετάλλων
-
Καυτή συγκολλητική σκόνη λειωμένων μετάλλων
-
Καυτός συγκολλητικός κόκκος λειωμένων μετάλλων
-
Καυτά φύλλα κόλλας λειωμένων μετάλλων
-
Mr.Sergey AbayevΚαλή υπηρεσία και γρήγορα ναυτιλία. -
Mr.HoqueΚρίνος, είμαι πραγματικά ευχαριστημένος από την ταινία. Καλή ποιότητα με την ανταγωνιστική τιμή. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την ειλικρινή υπηρεσία σας. -
Mr.HernanΚρίνος, έλαβα τα αγαθά σας, είναι πολύ καλός. Και ευχαριστίες για τη συμπαθητική συνεργασία σας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Lily
Τηλεφωνικό νούμερο :
86-15817445470
WhatsApp :
+8615817445470
λέξεις-κλειδιά [ polyester hot melt adhesive ] αγώνας 80 προϊόντα.
Γαλακτώδες λευκό διαφανές PES καυτή κόλλα λειωμένων μετάλλων ταινιών πολυεστέρα 80 μικρού για το αντιολισθητικό γάντι
| χρώμα: | γαλακτώδες λευκό |
|---|---|
| Υλικά: | Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων πολυεστέρα καυτή |
| Εφαρμογή: | Αθλητικό αντιολισθητικό γάντι |
| Πάχος: | 80mic |
| Πυκνότητα: | 1.2±0.02g/cm ³ |
SGS PES καυτή λειωμένων μετάλλων συγκολλητική ταινιών κεντητικής μπαλωμάτων υποστηρίζοντας ταινία πολυεστέρα κόλλας θερμική
| Ταξινόμηση: | Καυτές κόλλες λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Κύρια πρώτη ύλη: | Συγκολλητικός κόκκος λειωμένων μετάλλων πολυεστέρα καυτός |
| Χρώμα: | γαλακτώδες λευκό |
| Χρήση: | Συνδέοντας υποστηρίζοντας κόλλα μπαλωμάτων κεντητικής |
| Σημείο τήξης: | 108℃ |
100% στερεοί κοβαλτίου σβόλοι 32g/10 λ. κόλλας λειωμένων μετάλλων πολυεστέρα καυτοί μη τοξικοί
| Κύρια πρώτη ύλη: | Κοβάλτιο-πολυεστέρας |
|---|---|
| Μορφή εμφάνισης: | Γαλακτώδης άσπρος κόκκος |
| Λειώνοντας σειρά: | 120±5 ℃ (DSC) |
| Θερμοκρασία αντίστασης: | 60°C |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία: | 130±5℃ |
PES καυτά συγκολλητικά φύλλα PVC TPR λειωμένων μετάλλων για τα διακριτικά κεντητικής
| Άλλα ονόματα: | PES καυτά φύλλα ταινιών λειωμένων μετάλλων συγκολλητικά |
|---|---|
| Κύρια πρώτη ύλη: | Πολυεστέρας (PES) |
| Χρήση: | Συνδέοντας διακριτικά κεντητικής |
| Εμφάνιση: | Γαλακτώδες λευκό |
| Σημείο τήξης: | 105℃ |
Σκληρότητας 96A συγκολλητικός κόκκος Eco λειωμένων μετάλλων πολυουρεθάνιου καυτός φιλικό
| Ταξινόμηση: | Καυτές κόλλες λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Κύρια πρώτη ύλη: | Πολυουρεθάνιο (TPU) |
| Μορφή εμφάνισης: | Γαλακτώδης άσπρος κόκκος |
| Λειώνοντας σειρά: | 90±5 ℃ (DSC) |
| Σκληρότητα: | 96A |
Το διπλάσιο πλαισίωσε την άσπρη συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων TPU καυτή για το υφαντικό βαμβάκι πολυεστέρα
| materil: | Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων TPU καυτή |
|---|---|
| Στρώμα απελευθέρωσης: | Glassine έγγραφο απελευθέρωσης |
| Χρώμα: | Άσπρος |
| αναλογία: | 1.18±0.02g/cm ³ |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων:: | 37±5g/10min (όρος: ASTMD1238-04) |
PES καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων για τη σύνδεση των μη υφανθε'ντων υφασμάτων
| Ταξινόμηση: | Διπλή καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Χρήση: | Ίνα & ένδυμα, υποδήματα & δέρμα |
| Εμφάνιση: | γαλακτώδες λευκό |
| Σημείο τήξης: | 115℃ |
| Θερμοκρασία γραμμών κόλλας: | 200-220℃ |
Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων πολυουρεθάνιου TPU καυτή διαφανής για τις τηλεφωνικές προστατευτικές καλύψεις
| materil: | Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων TPU καυτή |
|---|---|
| Στρώμα απελευθέρωσης: | Glassine έγγραφο απελευθέρωσης |
| Χρώμα: | Άσπρος |
| αναλογία: | 1.18±0.02g/cm ³ |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων:: | 37±5g/10min (όρος: ASTMD1238-04) |
Copolyamide καυτή άκρη κόκκων λειωμένων μετάλλων συγκολλητική που ενώνει την τσάντα 20kg/
| Κύρια πρώτη ύλη: | Copolyamide |
|---|---|
| Μορφή εμφάνισης: | Διαφανής μπλε κόκκος Nattier |
| Λειώνοντας σειρά: | 130±5 ℃ (DSC) |
| Θερμοκρασία αντίστασης: | 90°C |
| Λειώνοντας δείκτης ροής: | 30g±3g/10min (160℃/21.18N) |
80mic καυτή συγκολλητική ταινία 0.3mm λειωμένων μετάλλων πάχος που συνδέει TPU TPR
| Άλλα ονόματα: | Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων TPU καυτή |
|---|---|
| Κύρια πρώτη ύλη: | Πολυουρεθάνιο |
| Χρήση: | TPU ή TPR στον ιματισμό |
| Εμφάνιση: | διαφανής |
| Σημείο τήξης: | 105℃ |

