Όλα τα Προϊόντα
-
καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων
-
Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων TPU καυτή
-
Καυτά συγκολλητικά φύλλα λειωμένων μετάλλων
-
Υποστηρίζοντας κόλλα μπαλωμάτων κεντητικής
-
Καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων για το υφαντικό ύφασμα
-
Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων της Eva καυτή
-
καυτή κολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων
-
καυτή ταινία κόλλας λειωμένων μετάλλων
-
Καυτός συγκολλητικός Ιστός λειωμένων μετάλλων
-
Καυτή συγκολλητική σκόνη λειωμένων μετάλλων
-
Καυτός συγκολλητικός κόκκος λειωμένων μετάλλων
-
Καυτά φύλλα κόλλας λειωμένων μετάλλων
-
Mr.Sergey AbayevΚαλή υπηρεσία και γρήγορα ναυτιλία. -
Mr.HoqueΚρίνος, είμαι πραγματικά ευχαριστημένος από την ταινία. Καλή ποιότητα με την ανταγωνιστική τιμή. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την ειλικρινή υπηρεσία σας. -
Mr.HernanΚρίνος, έλαβα τα αγαθά σας, είναι πολύ καλός. Και ευχαριστίες για τη συμπαθητική συνεργασία σας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Lily
Τηλεφωνικό νούμερο :
86-15817445470
WhatsApp :
+8615817445470
λέξεις-κλειδιά [ polyester hot melt adhesive ] αγώνας 80 προϊόντα.
60mic πάχους συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων πολυεστέρα καυτή για τη σύνδεση των υφασμάτων και των αφρών
| Πυκνότητα: | 1.2±0.02g/cm ³ |
|---|---|
| Σημείο τήξης (°C): | 110 ℃ |
| Όνομα: | Αυτοκόλλητη μεμβράνη Hot Melt |
| Πλύσιμο: | 60℃ |
| Ιξώδες: | 380 (το pa.s@160 ℃) |
Διπλή πλευρών κόλλα 200 ναυπηγείο 300 ναυπηγείο ROHS λειωμένων μετάλλων πολυεστέρα καυτή
| CAS αριθ.: | *** |
|---|---|
| Άλλα ονόματα: | *** |
| MF: | *** |
| EINECS αριθ.: | *** |
| Ταξινόμηση: | Καυτές κόλλες λειωμένων μετάλλων |
Κοβαλτίου πολυεστέρα καυτή ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ ταινιών λειωμένων μετάλλων συγκολλητική για τα μπαλώματα κεντητικής
| Χρώμα: | Γαλακτώδες λευκό |
|---|---|
| Υλικό: | Κοβάλτιο-πολυεστέρας |
| Εφαρμογή: | Συνδέοντας μπαλώματα κεντητικής στα υφάσματα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αντίσταση πλύσης, καλή προσκόλληση, περιβαλλοντική |
| Πάχος: | 100mic |
καυτή κόλλα λειωμένων μετάλλων πολυεστέρα 1280mm
| Αναλογία: | 1.2±0.02g/cm ³ |
|---|---|
| σημείο τήξης (°C): | 110℃ |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων: | 30 (γ το 10mic@160 ℃) |
| Ιξώδες: | 380 (το pa.s@160 ℃) |
| Πάχος: | 0.08mm |
100mic συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων πολυεστέρα καυτή
| Υλικό: | PES |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 1.2±0.02g/cm ³ |
| σημείο τήξης (°C): | 110℃ |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων: | 30 (γ το 10mic@160 ℃) |
| Πλύση: | 60℃ |
Μαλακό εύκαμπτο συγκολλητικό Omentum 60g/M2 λειωμένων μετάλλων πολυεστέρα καυτό για τα υφαντικά υφάσματα
| Τύπος: | HT03-25 |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| σημείο τήξης (°C): | 110±5℃ |
| Πλύση: | 60℃ |
| Θερμοκρασία Τύπου: | 130-160℃ |
Θερμική PES λειωμένων μετάλλων πολυεστέρα καυτή συγκολλητική υποστηρίζοντας κόλλα μπαλωμάτων κεντητικής ταινιών
| Όνομα: | Αυτοκόλλητη μεμβράνη Hot Melt |
|---|---|
| Κύρια πρώτη ύλη: | Συγκολλητικός κόκκος λειωμένων μετάλλων πολυεστέρα καυτός |
| Χρώμα: | λευκό |
| Χρήση: | Συνδέοντας υποστηρίζοντας κόλλα μπαλωμάτων κεντητικής |
| Σημείο τήξης: | 108℃ |
Γαλακτώδη άσπρα διαφανή καυτά συγκολλητικά φύλλα λειωμένων μετάλλων 150cm πλάτος
| Τύπος: | HT03 |
|---|---|
| ΧΡΩΜΑ: | Γαλακτώδης άσπρος διαφανής |
| Υλικό: | Κοβάλτιο-πολυεστέρας |
| Πάχος: | 100mic |
| Πλάτος (χιλ.): | 150CM |
100mic καυτός διαφανής κοβάλτιο λειωμένων μετάλλων συγκολλητικός πολυεστέρας φύλλων για τα προϊόντα αλουμινίου
| Χρώμα: | Γαλακτώδες λευκό |
|---|---|
| Υλικό: | Κοβάλτιο-πολυεστέρας |
| Εφαρμογή: | Συνδέοντας μπαλώματα κεντητικής στα υφάσματα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αντίσταση πλύσης, καλή προσκόλληση, περιβαλλοντική |
| Πάχος: | 100mic |
PES πολυεστέρα αντίστασης πλύσης καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων για το ύφασμα που τοποθετείται σε στρώματα
| χρώμα: | γαλακτώδες λευκό |
|---|---|
| Υλικά: | Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων πολυεστέρα καυτή |
| Εφαρμογή: | Αθλητικό αντιολισθητικό γάντι |
| Πάχος: | 80mic |
| Πυκνότητα: | 1.2±0.02g/cm ³ |

