Όλα τα Προϊόντα
-
καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων
-
Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων TPU καυτή
-
Καυτά συγκολλητικά φύλλα λειωμένων μετάλλων
-
Υποστηρίζοντας κόλλα μπαλωμάτων κεντητικής
-
Καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων για το υφαντικό ύφασμα
-
Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων της Eva καυτή
-
καυτή κολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων
-
καυτή ταινία κόλλας λειωμένων μετάλλων
-
Καυτός συγκολλητικός Ιστός λειωμένων μετάλλων
-
Καυτή συγκολλητική σκόνη λειωμένων μετάλλων
-
Καυτός συγκολλητικός κόκκος λειωμένων μετάλλων
-
Καυτά φύλλα κόλλας λειωμένων μετάλλων
-
Mr.Sergey AbayevΚαλή υπηρεσία και γρήγορα ναυτιλία. -
Mr.HoqueΚρίνος, είμαι πραγματικά ευχαριστημένος από την ταινία. Καλή ποιότητα με την ανταγωνιστική τιμή. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την ειλικρινή υπηρεσία σας. -
Mr.HernanΚρίνος, έλαβα τα αγαθά σας, είναι πολύ καλός. Και ευχαριστίες για τη συμπαθητική συνεργασία σας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Lily
Τηλεφωνικό νούμερο :
86-15817445470
WhatsApp :
+8615817445470
λέξεις-κλειδιά [ polyester hot melt adhesive ] αγώνας 80 προϊόντα.
Διαφανής ελαστική συγκολλητική ταινία 150 λειωμένων μετάλλων TPU καυτή ρόλος μικρού 100m/
| CAS αριθ.: | 9009-54-5 |
|---|---|
| Άλλα ονόματα: | TPU |
| MF: | C3H8N2O |
| EINECS αριθ.: | 9009-54-5 |
| Ταξινόμηση: | Άλλες κόλλες |
23G/M2 PES καυτός συγκολλητικός Ιστός 1500mm λειωμένων μετάλλων τηκτός συνδέοντας Ιστός
| Σύνθεση: | Κοβάλτιο-πολυεστέρας |
|---|---|
| Μορφή εμφάνισης: | Άσπρο omentum |
| σημείο τήξης (°C): | 95-120℃ |
| Θερμοκρασία Τύπου: | 140℃ |
| Πλύση: | 40℃ |
Σίδηρος στην καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων για το μπάλωμα Appliques κεντητικής μεταφοράς θερμότητας 80mic
| Δομή: | PES ταινία + έγγραφο απελευθέρωσης |
|---|---|
| Χρώμα: | γαλακτώδες λευκό |
| Υλικό: | Κοβάλτιο-πολυεστέρας |
| Πάχος: | 120MIC |
| Πλάτος (χιλ.): | 100CM |
PES ταινιών πολυεστέρα θερμοπλαστική συγκολλητική άσπρη καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων για το κεντημένο κεφάλαιο
| Εμφάνιση: | γαλακτώδες λευκό |
|---|---|
| Υλικό υποστρωμάτων: | Έγγραφο απελευθέρωσης |
| Σημείο τήξης: | 115℃ |
| Δυνάμενος να πλυθεί: | 60℃ |
| Συμβατικό πάχος: | 0.05mm, 0.08mm, 0.1mm, 0.12mm, 0.15mm |
συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων 48cm PO καυτή για το υφαντικό ύφασμα σημείο λειωμένων μετάλλων 85 βαθμού
| Εμπορικό σήμα: | Κυνηγός-άτομα |
|---|---|
| Τύπος: | HT01G2 |
| Εμφάνιση: | Διαφανής |
| Υλικό υποστρωμάτων: | Έγγραφο απελευθέρωσης |
| Σημείο τήξης: | 85℃ |
Washable Omentum 25gsm λειωμένων μετάλλων Copolyester καυτός συγκολλητικός τηκτός συνδέοντας Ιστός
| Τύπος: | HT03-25 |
|---|---|
| σημείο τήξης (°C): | 115-130℃ |
| Πλύση: | 40℃ |
| Θερμοκρασία Τύπου: | 140℃ |
| Βάρος γραμμαρίου: | 25g |
SGS ISO9001 καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων για τον υφαντικό ρόλο υφάσματος 100M/
| Πρώτη ύλη: | Πολυουρεθάνιο (TPU) |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων:: | 20±2g/10min (όρος: ASTMD1238-04) |
| Σημείο λειωμένων μετάλλων: | 120℃ |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία: | 160-190℃ |
συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων 80mic TPU καυτή
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων:: | 35±5g/10min (όρος: ASTMD1238-04) |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 97A (ακτή Α) |
| Σημείο λειωμένων μετάλλων: | 60℃ |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία: | 90-130℃ |
| Πάχος (mic): | 80mic |
συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων 50mic TPU καυτή για το υφαντικό ύφασμα 28g/10 λ.
| Κύρια πρώτη ύλη: | Πολυουρεθάνιο (TPU) |
|---|---|
| Χρώμα: | Γαλακτώδες λευκό |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων:: | 28g/10min (όρος: ASTMD1238-04) |
| Σημείο λειωμένων μετάλλων: | 85±5℃ |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία: | 120-150℃ |
Ultrathin συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων Polyurethan καυτή για το υφαντικό ύφασμα 30g/M2
| Κύρια πρώτη ύλη: | Πολυουρεθάνιο (TPU) |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων:: | 18±8g/10min (όρος: ASTMD1238-04) |
| Σημείο λειωμένων μετάλλων: | 95℃ |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία: | 130-160℃ |

