Όλα τα Προϊόντα
-
καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων
-
Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων TPU καυτή
-
Καυτά συγκολλητικά φύλλα λειωμένων μετάλλων
-
Υποστηρίζοντας κόλλα μπαλωμάτων κεντητικής
-
Καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων για το υφαντικό ύφασμα
-
Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων της Eva καυτή
-
καυτή κολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων
-
καυτή ταινία κόλλας λειωμένων μετάλλων
-
Καυτός συγκολλητικός Ιστός λειωμένων μετάλλων
-
Καυτή συγκολλητική σκόνη λειωμένων μετάλλων
-
Καυτός συγκολλητικός κόκκος λειωμένων μετάλλων
-
Καυτά φύλλα κόλλας λειωμένων μετάλλων
-
Mr.Sergey AbayevΚαλή υπηρεσία και γρήγορα ναυτιλία. -
Mr.HoqueΚρίνος, είμαι πραγματικά ευχαριστημένος από την ταινία. Καλή ποιότητα με την ανταγωνιστική τιμή. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την ειλικρινή υπηρεσία σας. -
Mr.HernanΚρίνος, έλαβα τα αγαθά σας, είναι πολύ καλός. Και ευχαριστίες για τη συμπαθητική συνεργασία σας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Lily
Τηλεφωνικό νούμερο :
86-15817445470
WhatsApp :
+8615817445470
λέξεις-κλειδιά [ polyester hot melt adhesive ] αγώνας 80 προϊόντα.
Άσπρη υποστηρίζοντας κόλλα 120 μικρό Eco μπαλωμάτων κεντητικής πολυεστέρα φιλικό
| Τύπος: | HT03 |
|---|---|
| Δομή: | PES ταινία + έγγραφο απελευθέρωσης |
| Χρώμα: | Γαλακτώδες λευκό |
| Υλικό: | Κοβάλτιο-πολυεστέρας |
| Υλικό υποστρωμάτων: | Έγγραφο απελευθέρωσης |
Άσπρη ταινία λειωμένων μετάλλων 120mic καυτή για το ύφασμα 1.2g/M2 Eco φιλικό
| Χρώμα: | Άσπρος |
|---|---|
| Πρώτη ύλη: | Πολυεστέρας |
| Πάχος: | 120mic |
| σειρά πλάτους: | 5mm1600mm |
| σημείο τήξης (°C): | 110℃ |
Άσπρη PES καυτή ταινία 50cm πλάτος Eco κόλλας λειωμένων μετάλλων 100cm φιλικό
| Κύρια πρώτη ύλη: | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων:: | 32±5g/10min (όρος: ASTMD1238-04) |
| Σειρά λειωμένων μετάλλων: | 108±5℃ |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία: | 140-160℃ |
Καυτή ταινία λειωμένων μετάλλων της EVA EAA TPU για ελάχιστο 80 μικρό υφάσματος 150g/10
| Ταξινόμηση: | Άλλες κόλλες |
|---|---|
| Κύρια πρώτη ύλη: | EVA, EAA, PO, PES, PA, TPU, PU |
| Χρήση: | Κατασκευή, ίνα & ένδυμα, υποδήματα & δέρμα, συσκευασία |
| Εμπορικό σήμα: | Άτομα κυνηγών |
| Υλικά: | EVA, EAA, PO, PES, PA, TPU, PU |
Χαμηλή και υψηλής θερμοκρασίας κυκλική δοκιμή πλαστικών ταινιών TPU συγκολλητική
| Δομή: | TPU + Glassine έγγραφο απελευθέρωσης |
|---|---|
| Ονομα: | Συγκολλητική πλαστική ταινία TPU |
| Ποσοστό: | 1.18±0.02g/cm ³ |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων:: | 25±5g/10min (όρος: ASTMD1238-04) |
| Δείκτης ροής τήξης: | 28g/10min |
Washable ταινία λειωμένων μετάλλων PA καυτή για το ύφασμα 97cm πλάτος 28g/10 λ. 100cm
| CAS αριθ.: | 113669-95-7 |
|---|---|
| Άλλα ονόματα: | PA |
| MF: | *** |
| EINECS αριθ.: | 113669-95-7 |
| Ταξινόμηση: | Άλλες κόλλες |
Ελάχιστη θερμική συνδέοντας ταινία ταινιών 150g/10 κόλλας λειωμένων μετάλλων PO ολογραφική καυτή
| Υλικό: | PO |
|---|---|
| Τύπος: | ολογραφική ταινία |
| Χρήση: | Προσκόλληση |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υγρασία - απόδειξη |
| Σκληρότητα: | Μαλακός |
καυτή ταινία 500 ναυπηγεία/ρόλος Glu λειωμένων μετάλλων πολυουρεθάνιου 0.03mm διαφανής
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων:: | 35g/10min (όρος: ASTMD1238-04) |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 97±2A (ακτή Α) |
| Σημείο λειωμένων μετάλλων: | 60±5℃ |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία: | 90-150℃ |
| Πάχος (mic): | 30mic |
PES καυτή λειωμένων μετάλλων θερμική συγκολλητική υποστηρίζοντας γόμμα φύλλων χρώματος κόλλας άσπρη για Chenille Patchs
| Εμπορικό σήμα: | Άτομα κυνηγών |
|---|---|
| Δομή: | Ταινία Ployester + έγγραφο απελευθέρωσης |
| Χρώμα: | Γαλακτώδες λευκό |
| Σημείο τήξης (°C): | 108℃±5℃ |
| Καυτή πιέζοντας θερμοκρασία (°C): | 140-160℃ |
15s επεξεργασία της διπλής συγκολλητικής ταινίας TPU TPR πλευρών για το μπάλωμα κεντητικής
| Άλλα ονόματα: | Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων TPU καυτή |
|---|---|
| Κύρια πρώτη ύλη: | Πολυουρεθάνιο (TPU) |
| Χρήση: | Συνδέοντας υφαντικό ύφασμα μπαλωμάτων κεντητικής |
| Εμφάνιση: | διαφανής |
| Σημείο τήξης: | 105℃ |

