Όλα τα Προϊόντα
-
καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων
-
Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων TPU καυτή
-
Καυτά συγκολλητικά φύλλα λειωμένων μετάλλων
-
Υποστηρίζοντας κόλλα μπαλωμάτων κεντητικής
-
Καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων για το υφαντικό ύφασμα
-
Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων της Eva καυτή
-
καυτή κολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων
-
καυτή ταινία κόλλας λειωμένων μετάλλων
-
Καυτός συγκολλητικός Ιστός λειωμένων μετάλλων
-
Καυτή συγκολλητική σκόνη λειωμένων μετάλλων
-
Καυτός συγκολλητικός κόκκος λειωμένων μετάλλων
-
Καυτά φύλλα κόλλας λειωμένων μετάλλων
-
Mr.Sergey AbayevΚαλή υπηρεσία και γρήγορα ναυτιλία. -
Mr.HoqueΚρίνος, είμαι πραγματικά ευχαριστημένος από την ταινία. Καλή ποιότητα με την ανταγωνιστική τιμή. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την ειλικρινή υπηρεσία σας. -
Mr.HernanΚρίνος, έλαβα τα αγαθά σας, είναι πολύ καλός. Και ευχαριστίες για τη συμπαθητική συνεργασία σας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Lily
Τηλεφωνικό νούμερο :
86-15817445470
WhatsApp :
+8615817445470
λέξεις-κλειδιά [ polyester hot melt adhesive ] αγώνας 80 προϊόντα.
50mic TPU καυτή υψηλή ελαστικότητα ρόλων ταινιών 100M/λειωμένων μετάλλων συγκολλητική
| Πρώτη ύλη: | Πολυουρεθάνιο (TPU) |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Πάχος (mic): | 50mic |
| Πλάτος (χιλ.): | 5,8 εκατοστά |
| Μήκος (ναυπηγεία): | 100Meters/Roll |
Γαλακτώδης άσπρη συγκολλητική ταινία 140cm λειωμένων μετάλλων TPU καυτή θερμική συνδέοντας ταινία
| Δομή: | TPU + Glassine έγγραφο απελευθέρωσης |
|---|---|
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων:: | 28g/10min (όρος: ASTMD1238-04) |
| Σημείο λειωμένων μετάλλων: | 85±5℃ |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία: | 120-150℃ |
| Πάχος (mic): | 50mic |
Προστατευτικοί κοστουμιών καυτοί σβόλοι κόλλας κόκκων ROHS Edgebander λειωμένων μετάλλων συγκολλητικοί
| Μορφή Apperance: | Κίτρινα μόρια |
|---|---|
| Μορφή: | Διαφανείς πλαστικοί σβόλοι |
| Μαλακώστε το σημείο: | 75-85 °C (DSC) |
| Ιξώδες (180℃): | 1150±500mPa.s |
| Κρύος χρόνος: | 4-7Seconds |
Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων χαμηλότερης θερμοκρασίας γαλακτώδης διαφανής καυτή για τη σύνδεση του δέρματος/των πλαστικών
| Δομή: | TPU + Glassine έγγραφο απελευθέρωσης |
|---|---|
| Χρώμα: | γαλακτώδης διαφανής |
| αναλογία: | 1.18±0.02g/cm ³ |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων:: | 25±5g/10min (όρος: ASTMD1238-04) |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία: | 100-160℃ |
συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων 0.03mm η 0.04mm καυτή για το υφαντικό ύφασμα 5-12s λειτουργεί το χρόνο
| Υλικά: | TPU |
|---|---|
| Apperance: | Διαφανής |
| Υλικό υποστρωμάτων: | Έγγραφο απελευθέρωσης |
| Θερμοκρασία επεξεργασίας (℃): | 150-180 |
| Λιμένας: | Shenzhen |
Ελαστική κολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων πολυουρεθάνιου καυτή για το εσώρουχο 10mic-300mic
| πρώτη ύλη: | Πολυουρεθάνιο (TPU) |
|---|---|
| Αναλογία: | 1.14g/cm ³ |
| Βασικά υλικά: | Έγγραφο απελευθέρωσης |
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Σειρά πάχους (mic): | 10mic-300mic |
Πολυουρεθάνιου καυτή θερμική συνδέοντας ταινία ταινιών λειωμένων μετάλλων συγκολλητική για τα ABS και το δέρμα
| Δομή: | TPU + Glassine έγγραφο απελευθέρωσης |
|---|---|
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων:: | 28g/10min (όρος: ASTMD1238-04) |
| Σημείο λειωμένων μετάλλων: | 85±5℃ |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία: | 120-150℃ |
| Πάχος (mic): | 50MIC |
Καυτή λειωμένων μετάλλων κόλλας φύλλων καυτή λειωμένων μετάλλων υποστηρίζοντας γόμμας γόμμα κεφαλαίου αντίστασης Washable κεντημένη
| Τύπος: | Καυτά φύλλα κόλλας λειωμένων μετάλλων συγκολλητικά |
|---|---|
| Κύρια πρώτη ύλη: | PO, PES, TPU |
| Χρώμα: | Άσπρος |
| Εφαρμογή: | Κεντημένο κεφάλαιο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Φιλικός προς το περιβάλλον, μη τοξικός |
PES καυτό λειωμένων μετάλλων ραβδί TPU ταινιών εγγράφου θερμικό συγκολλητικό/υλικά μπαλώματα PVC στο ύφασμα
| Εμπορικό σήμα: | Άτομα κυνηγών |
|---|---|
| Δομή: | Ταινία Ployester + έγγραφο απελευθέρωσης |
| Χρώμα: | Γαλακτώδες λευκό |
| Σημείο τήξης (°C): | 108℃±5℃ |
| Καυτή πιέζοντας θερμοκρασία (°C): | 140-160℃ |
Γαλακτώδη εκτυφλωτικά φύλλα 100 κόλλας λειωμένων μετάλλων PES μήκους ναυπηγείων ταινία για την κεντημένη γόμμα κεφαλαίου
| Τύπος: | HT03 |
|---|---|
| Δομή: | PES ταινία + έγγραφο απελευθέρωσης |
| Χρώμα: | γαλακτώδες λευκό |
| Πάχος: | 120mic |
| Πλάτος (χιλ.): | 100cm |

