Όλα τα Προϊόντα
-
καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων
-
Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων TPU καυτή
-
Καυτά συγκολλητικά φύλλα λειωμένων μετάλλων
-
Υποστηρίζοντας κόλλα μπαλωμάτων κεντητικής
-
Καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων για το υφαντικό ύφασμα
-
Συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων της Eva καυτή
-
καυτή κολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων
-
καυτή ταινία κόλλας λειωμένων μετάλλων
-
Καυτός συγκολλητικός Ιστός λειωμένων μετάλλων
-
Καυτή συγκολλητική σκόνη λειωμένων μετάλλων
-
Καυτός συγκολλητικός κόκκος λειωμένων μετάλλων
-
Καυτά φύλλα κόλλας λειωμένων μετάλλων
-
Mr.Sergey AbayevΚαλή υπηρεσία και γρήγορα ναυτιλία. -
Mr.HoqueΚρίνος, είμαι πραγματικά ευχαριστημένος από την ταινία. Καλή ποιότητα με την ανταγωνιστική τιμή. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την ειλικρινή υπηρεσία σας. -
Mr.HernanΚρίνος, έλαβα τα αγαθά σας, είναι πολύ καλός. Και ευχαριστίες για τη συμπαθητική συνεργασία σας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Lily
Τηλεφωνικό νούμερο :
86-15817445470
WhatsApp :
+8615817445470
λέξεις-κλειδιά [ polyester hot melt adhesive ] αγώνας 80 προϊόντα.
Πλαισιωμένη διπλάσιο συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων TPU καυτή για τη σύνδεση του δέρματος
| υλικό: | tpu θερμοκολλητική μεμβράνη |
|---|---|
| Στρώμα απελευθέρωσης: | Χαρτί απελευθέρωσης γυαλιού |
| Ποσοστό: | 1.18±0.02g/cm ³ |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων:: | 37±5g/10min (όρος: ASTMD1238-04) |
| Πάχος (mic): | 50mic, 80mic, 100mic, 150mic |
PES Huntermen καυτά συγκολλητικά φύλλα 0.15mm λειωμένων μετάλλων πάχος 0.18mm
| CAS αριθ.: | *** |
|---|---|
| Άλλα ονόματα: | καυτή κόλλα λειωμένων μετάλλων |
| MF: | *** |
| EINECS αριθ.: | *** |
| Ταξινόμηση: | Καυτές κόλλες λειωμένων μετάλλων |
Μαλακή διαφανής TPU καυτή υψηλή πυκνότητα σκληρότητας κόκκων 60A λειωμένων μετάλλων συγκολλητική
| Ταξινόμηση: | Καυτές κόλλες λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Κύρια πρώτη ύλη: | Πολυουρεθάνιο (TPU) |
| Μορφή εμφάνισης: | Ελλειπτικό μόριο Transperance |
| Λειώνοντας σειρά: | 135±5 ℃ (DSC) |
| Σκληρότητα: | 60A |
συγκολλητικά φύλλα λειωμένων μετάλλων 0.1mm 0.12mm καυτά για τις λαστιχένιες ετικέτες PVC
| Τύπος: | HT03 |
|---|---|
| ΧΡΩΜΑ: | Λευκό κρέμας |
| Υλικό: | Κοβάλτιο-πολυεστέρας |
| Πάχος: | 100mic |
| Πλάτος (χιλ.): | 150CM |
Γαλακτώδης άσπρος ελλειπτικός PES καυτός συγκολλητικός κόκκος λειωμένων μετάλλων σημείο λειωμένων μετάλλων 140 βαθμού
| Κύρια πρώτη ύλη: | Κοβάλτιο-πολυεστέρας |
|---|---|
| Μορφή εμφάνισης: | Γαλακτώδη άσπρα ελλειπτικά μόρια |
| Λειώνοντας σειρά: | 140±5 ℃ (DSC) |
| Θερμοκρασία αντίστασης: | 90°C |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία: | 150±5℃ |
Τα Washable συγκολλητικά φύλλα λειωμένων μετάλλων 80mic καυτά για ακτινοβολούν βινυλίου ταινία μεταφοράς θερμότητας
| Αναλογία: | 1.2±0.02g/cm ³ |
|---|---|
| Σημείο τήξης (°C): | 110℃ |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία: | 130-160℃ |
| Λειτουργήστε το χρόνο: | 5-15 δευτερόλεπτα |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων: | 30 (γ το 10mic@160 ℃) |
PES πολυεστέρα κοβαλτίου καυτή συγκολλητική σκόνη 0-420um Eco λειωμένων μετάλλων φιλικό
| Κύρια πρώτη ύλη: | Κοβάλτιο-πολυεστέρας |
|---|---|
| Μορφή εμφάνισης: | Άσπρη σκόνη |
| μέγεθος μορίων: | 0-420um |
| Λειώνοντας σειρά: | 140±5 ℃ (DSC) |
| Θερμοκρασία αντίστασης: | 90°C |
PES καυτή θερμοπλαστική συγκολλητική ταινία φύλλων 1.2g/Cm3 λειωμένων μετάλλων συγκολλητική
| Τύπος: | PES |
|---|---|
| Χρώμα: | Γαλακτώδης άσπρος διαφανής |
| Φυσική μορφή: | Στερεές ταινίες με το έγγραφο απελευθέρωσης |
| σημείο τήξης (°C): | 90℃ |
| καυτή πιέζοντας θερμοκρασία (°C): | 130-170℃ |
συγκολλητικά φύλλα λειωμένων μετάλλων 50cm καυτά καυτή ταινία τοποθέτησης σε στρώματα 60 μικρού
| Υλικό: | PES |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 1.2±0.02g/cm ³ |
| Σημείο τήξης (°C): | 110℃ |
| Δείκτης ροής λειωμένων μετάλλων: | 30 (γ το 10mic@160 ℃) |
| Πλύσιμο: | 60℃ |
50 PES μικρού καυτή συγκολλητική ταινία λειωμένων μετάλλων για τον υφαντικό ρόλο υφάσματος 100M/
| CAS αριθ.: | 113669-95-7 |
|---|---|
| Άλλα ονόματα: | PES |
| MF: | *** |
| EINECS αριθ.: | 113669-95-7 |
| Ταξινόμηση: | Άλλες κόλλες |

